Organiczne życie, co to znaczy? Czy trzeba robić coś specjalnego, czy może właśnie coś sobie odpuścić? Co nam daje prostsze, ale lepsze życie? Czy dla wszystkich jest ono tak samo zdrowsze? Co wspólnego z naszym rozwojem ma życie małej dziewczynki za 10-15 lat? Jaki wpływ wywieramy na płodność naszego wnuka? Żaneta Geltz przedstawi 10 strategii, które warto zastosować w życiu, by zachować zdrowie, a rozwój osobisty powiązać z dbałością o planetę. Zapraszamy 17 czerwca na warsztat otwarty w Organic Bistro w Warszawie.
Nie lubimy zmian, bo one zabierają nam zarówno czas, jak i siłę. Z obawy, że nam zabraknie i jednego i drugiego, odkładamy zmiany na „potem”. I tu zaczyna się rodzić najpierw mały problem, który od czasu do czasu daje nam o sobie znać, a potem rodzi się duży problem, który nagle wyłania się na pierwszy plan, jak wielka fala tsunami i przysłania wszystko inne, bo pochłonąć wszelkie zasoby naszego życia. Tak, jest to zazwyczaj zapaść na zdrowiu, niekoniecznie naszego, ale bliskiej osoby. Jak tego dokonać, by niewielkim nakładem czasu wpłynąć na swoje codzienne czynności i maleńkie decyzje, by zmienić tor na ten lepszy? Na tor, który nie doprowadzi nas do autodestrukcji? Możemy wiele zrobić, nie poświęcając dodatkowego czasu, a jedynie świadomie zmienić jedne decyzje na inne, te bardziej przemyślane. Sprawdź, czy możesz coś dobrego dla siebie zrobić i przyjdź na bezpłatny warsztat 17 czerwca w Warszawie, który będzie miał miejsce w Organic Bistro w budynku Q22 (al. Jana Pawła II 22) o godzinie 18:00.
Oto, o czym będziemy rozmawiać:
- Co pić, czego nie pić i co z tym plastikiem?
- Organiczna żywność to nie tylko zdrowie! Co jeszcze?
- Przebadani i niezdiagnozowani. Dlaczego tylu z nas jest chorych?
- Oczyszczanie swojego ciała i swojego życia. Czy detoks to bujda czy konieczność?
- Czy siłownia to konieczność, by zdrowie nie opuściło naszego ciała?
- Skuteczne metody regeneracji i odzyskiwania siły.
- Organiczne zakupy – jak uniknąć błędów i wspierać ochronę środowiska?
- Rozwód z przyszłymi śmieciami, zamień ilość na jakość.
- Nature is new black – od czego zacząć miłość do natury?
- „Jak ukochać siebie?” – lekcja przytulania, która opłaci się planecie. O co tu chodzi?
Zabierz notatnik, zanotujesz tytuły książek, nazwiska naukowców i strony www, które warto śledzić. Miej swoją wodę w szklanej butelce i garść migdałów lub daktyli, bo będzie mowa o organicznym jedzeniu, poczujesz głód.
Zapraszamy rodziców, najlepiej wraz z dziećmi i dziadkami, kobiety w ciąży i mamy, które karmią, osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy tego lata oraz menedżerów, którzy opadają z sił, dietetyków, specjalistów i tych, którzy lubią zdobywać nowe, niezależne informacje.
Data i miejsce wydarzenia: Facebook >> www.facebook.com/events/535311727003232
17.06.2019 r., Kawiarnia Organic Bistro, budynek Q22, al. Jana Pawła II 22, Warszawa.
Organizator wydarzenia:
ul. Staniewicka 5 bud. 2, 03-310 Warszawa
www.organicmarket.pl
Pobierz plakat i udostępnij swoim znajomym.
Zabierz mamę i teściową, znajomych i nastoletnie dziecko.
O prelegencie:
Żaneta Geltz
Redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni
Założycielka Stowarzyszenia Happy Evolution Global Association
z wykształcenia lingwistka specjalizująca się w komunikacji „między światami“, konsumentom otwarcie pokazuje, co dokładnie nas alergizuje, wytwórcom doradza, jakich składników nie warto stosować w produktach, by nie uczulały. Nie zgadza się na zatruwanie człowieka oraz środowiska zbędnymi składnikami, nawet jeśli prawo na to zezwala. Dociera już do milionów Polaków poprzez własny serwis online www.hipoalergiczni.pl oraz drukowany kwartalnik HIPOALERGICZNI, dostępny np. w Empiku i w wielu innych salonów prasowych.
Bada rynki światowe, przeprowadzając wywiady z naukowcami i sławami medycyny z 5 kontynentów, by dostarczyć Polakom (nie tylko alergikom czy astmatykom) najnowsze doniesienia i wiedzę najwyższej próby. Dzięki poradnikowej komunikacji – zachęca do wprowadzania zmian metodą prostych kroków. Stworzyła poradnik, który jest projektem Stowarzyszenia Happy Evolution Global Association, które założyła – zachęcając do upraszczania życia wzorem skandynawskim, „chcenia mniej“, do rozważnego i ekologicznego kupowania, dbania o siebie i swoje otoczenie, głosowania portfelem. Zwraca uwagę na aspekt etyczny produkcji odzieży, kosmetyków, żywności a nawet budownictwa, dlatego powołała do życia projekt DOM ALERGIKA. Ma on na celu ułatwić poruszanie się w gąszczu rozwiązań, tak, aby wybierać konkretnie tylko te, które służą nie tylko redukcji śladu węglowego, ale przede wszystkim zdrowiu.
Weź udział – zajrzyj tutaj!
chętnie bym skorzystała z takich porad na dzień dzisiejszy ,czy można gdzieś Was zobaczyć? kiedy znów zorganizujecie takie spotkania ? i gdzie? bardzo mi to potrzebne aby się zmotywować do zmian