Polska dopiero zaczyna swoją przygodę z ekologią. Tematyka traktowana do tej pory z przymrużeniem oka, zyskuje teraz uwagę władz i samorządów. Pojawiają się inicjatywy mające na celu zachęcenie nas do segregacji odpadów, ekonomicznego używania wody pitnej, a także rozsądnego poboru energii elektrycznej i cieplnej. Jaka jest rola organizacji pozarządowych w eko edukacji Polaków? Spytaliśmy o to Dominikę Kulczyk, założycielkę Green Cross... Czytaj więcej





















































































